Heros world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Istenek, Félistenek, Vezérek, a Sötétség lényei, Szirének, mind a szemed előtt elevenednek meg, de kell a te segítséged is! Csatlakozz!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Rosalie

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Sep. 14.

Rosalie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosalie   Rosalie I_icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 1:07 pm

Rosalie:

Nagyon szép előtörténet!!! Gratulálok!

ELFOGADVA!
Vissza az elejére Go down
https://herosworld.forummotion.com
Rosalie
3. Hérosz Vezető
Rosalie


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Sep. 17.

Rosalie Empty
TémanyitásTárgy: Rosalie   Rosalie I_icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 1:03 pm

ROSALIE


~Rosalie 4a4c13bc31980~





Nem :Nő

Faj :Hérosz vezető

Kor :20/De csak a kinézete ennyi/

Születési idő :Kr.e. 256

Melyik Istennek a gyereke vagy : Zeusz

Különleges képesség :
Apja révén, képes irányítani a villámokat
Térgörbített körpenge: A pengét, csak Rosalie tudja irányítani és használni. Annyiból áll az egész, hogy koncentrál és egy feketés szürkés körpenge jelenik meg nála. Mindent átvág, nincs olyan dolog, amit ne tudna kettéfűrészelni. Ha akarja vissza is tudja hívni. A méretét szabályozni tudja. Ezt a képességet nem lehet lemásolni.



Jellem : Jelleme sok féle. Kiismerni nem lehet, hisz mindenkinek mást mutat. Szerettei ismerik egyedül a valódi jellemét. Mondhatnánk, szeretteivel mindig maszk nélkül van. Nem zavarja, ha valaki emiatt furcsán néz rá. A harcok során általában jéghideg tekintet és kínéletlenség jellemzi. Ha gyakorol, vagy tanít valakit, kemény, mégis igazságos. Imád mosolyogni. Ha nem kell komolyan harcolni, még ekkor is képes mosolyogni. Barátaiért, képes lenne, megölni bárkit. Eddig csak 9-szer ölt. És azokat is csak védekezés miatt. Nem szeret ölni, de ha megköveteli a helyzet megteszi. Randall-al vagyok a legtöbbet, hisz egy sátorban vagyunk. Mindenről képesek vagyunk elbeszélgetni, vagy csak ülünk és nézzük egymást.

Kinézet : Hajam, aranyszőkén tündököl. Loknijaim mellemig érnek, de még növesztem hajam. Szemem szürkés-kéken csillog. Alakom, a többiek szerint tökéletes, de szerintem lehetnék kicsit vékonyabb is. Magasságommal megvagyok elégedve, bár egy fél fejjel kisebb vagyok Randall-nál, ami jó nekem legalábbis, hisz a mellkasára könnyen rátudom dönteni a fejem. Bőröm krémes színű és csillog ha közelről nézzük. Ha messzebről akkor fénylik. Imádom ha megölelnek, bár ezt ritkán teszik. Legtöbbet Aphrodité és Szeléné szokott. Randall is szokott, de csak néha. Sokat vagyok a héroszokkal, tanítom őket, és van pár akit a barátomnak mondhatok. Lányokból is és fiúkból is.


Előtörténet :
Születésünk pillanatában eldőlt a sorsunk. Zeusz gyerekeiként születtem én és két akkor még testvéremnek gondolt személlyel. A többi, akkor még nálam, nagyobb Istenek, várták, hogy apám, hogy dönt. Nem nagyon értettem őket, de nem volt baj. Elég volt édesnek lenni, és sírni ha kellett valami. Nem mondom, nagyon sokszor sírtam, hogy foglalkozzanak velem. Egy kertbe kerültünk és ott nevelkedtünk.

Nem mehettünk el innen. Mindig hozzánk jöttek. Apánk, nem nagyon jött le, csak figyelt minket. Ez kissé zavart, de ahogy egyre idősebb lettem, egyszerűen, hidegen hagyott. Valahogy, mindig úgy éreztem, hogy én lemaradok a többiektől. És ez kissé látszott is. Bár nem annyira, hisz mindig is törekedtem arra, hogy beérjem őket.

10 évesen sok úgymond barátra tettem szert. Sokat beszéltem Pallas Athéné-val is. Általában, ő Randall-lal volt, így én másokat találtam. Ott volt Aphrodité. Nagyon sokat tanultam tőle. Amellett, hogy gyönyörű, nem csak a teste, még belűről is tökéletes. Szeretek vele beszélni akár csak Szeléné-vel. Érdekesek. Mindketten. Sokan vannak még akiket szeretek, de ők a kedvenceim.

Randall udvarolgatni kezdett amikor beléptünk a huszadik életévünkbe, de először azt hitem, hogy csak viccel. De rákellet ébrednem, hogy nem ezt teszi. Aphrodité tanácsára eleinte, csak hagytam, had tegyen amit akar, de utána kezdtem én is bele szeretni. Kíváncsiságom nagy volt, így 2 évig húztam az agyát azzal, hogy nem mondtam igent. De még csak nemet sem. Aztán, megcsókoltam. Nem is kell mondanom nagyon jól esett.

Amint lekerültünk a Föld-re, nagyon rosszul éreztem magam. Randall körül, annyi lány legyeskedett, és én ezt akkor, még nem tudtam elfogadni. Megszállottan követtem, mindenhova, hogy tudjam tényleg nem csal-e meg. De sose tette. Annyira bántott, hogy nem bíztam benne, de lássuk be. Egy nagyon helyes és dögös férfi, aki az én barátom, körülzsongja olyan 100 vagy még több lány. Ha ez fordítva lenne, lehet ő is ezt tette volna. Bár, nekem is akadtak rajongóim. Nem is kevés.

Olyan fél, maximum 1 évig követtem Randall-t és rájöttem, hogy nem csalna meg. És ez boldogított. A tábor ügyeletes szépfiúja, például megszállottam. Tudom, hogy a legtöbb lány utál, mivel így húzom Randall agyát, de ez is a stratégiám része. 5 év alatt három csókot adtam neki. De elfog jönni az is, amikor csókokkal fogom elhalmozni. De addig is, marad a stratégiám.



Valami, amit még el szeretnél mondani?

Randall a szerelmem


A hozzászólást Rosalie összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 18, 2010 2:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
 
Rosalie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rosalie és Randall sátra
» Rosalie és Randall vendégszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heros world :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: Hérosz vezetők-
Ugrás: