Heros world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Istenek, Félistenek, Vezérek, a Sötétség lényei, Szirének, mind a szemed előtt elevenednek meg, de kell a te segítséged is! Csatlakozz!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Randall

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Sep. 14.

Randall Empty
TémanyitásTárgy: Re: Randall   Randall I_icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 7:17 pm

Randall:

Nagyon szép előtörténet! Gratulálok, természetesen:

ELFOGADVA!
Vissza az elejére Go down
https://herosworld.forummotion.com
Randall
2. Hérosz Vezető
Randall


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2010. Sep. 16.
Tartózkodási hely : Hérosz tábor

Randall Empty
TémanyitásTárgy: Randall   Randall I_icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 9:24 pm

RANDALL


~ Randall N_vtelen55_www.kepfeltoltes.hu_ ~





Nem : Férfi

Faj : Hérosz (Vezető)

Kor : 25 (-nek nézek ki)

Születési idő : Kr. e. 256.

Melyik Istennek a gyereke vagy : Zeusz

Különleges képesség : Villámokat előidézni, állattá tudok átváltozni, és plusszba gyorsabb vagyok mindenkinél




Jellem : Sosem hazudok, bármi is az igazság, én a másik szemébe mondom, még ha annak fáj is, hisz ebből tanul. Okos vagyok, de nem olyan, aki folyton kioktat mindenkit, szeretek olvasni. Héroszokkal nem nagyon haverkodom, hisz nekem az a feladatom, hogy kitanítsam őket, nem az, hogy pesztráljam. Szeretek értelmes dolgokról beszélgetni, logikai feladatokat megoldani, harcolni, de csak ésszel, nem vagyok vérszomjas. Rosalie felé nyitott vagyok, bármit meg adok neki, amit szeretne, lehetőleg akkor, amikor szeretné. Bátorságnak, kurázsinak és önbecsülésnek sem vagyok híján.

Kinézet : Hosszabb, barna hajam van, mogyoró barna szemeim. Bőröm fehér, ha közelebbről megnézzük, fénylik, de csak azért, mert vérem ezüst színű, sérthetetlen. Izmos vagyok, de nem olyan robosszus. Hosszú lábaim vannak, amikkel hihetetlenül gyorsan tudok futni. Fogaim hófehérek, penge élesek, ez az egyetlen dolog, ami áthatol bőrömön, ezeket vörös ajkaim keretezik. Érintésem gyengéd, halvány, ám ha harcra kerül a sor ez az óvatosság azonnal eltűnik. Tekintetem általában hűvös, de ha a "testvéreimmel" vagyok azonnal felolvad. Mindig van valami könnyedség mozdulataimba, minden akaratom ellenére. Sok lány szívét megdobbantottam már csak azzal, hogy egy légtérbe kerülök vele, ám szívem csak és kizárólag Rosalie-ért dobog.


Előtörténet : Nem sokkal azután, hogy megszülettem Zeusz elvett anyámtól és bezárt két másik hérosszal egy varázslatos kertbe. Ahogy nőttem egyre biztosabban tudtam, hogy nem vagyok normális ember, tudok bánni a villámokkal és alakot tudok váltani. Egy időben ezzel remekül elszórakoztam, de hamar meguntam, meg más kötötte le figyelmemet. Olyanok mint a tanulás, és Rasalie. Mindent megtanultam, amit csak tudtam, és sokszor igyekeztem gyakorlatba is fektetni tudásomat.

Többet tanultam, harcoltam, mint játszottam, legjobb beszélgető társam Pallas Athéné volt, remekül el tudtam vele tölteni a napot. Nagyon érdekes dolgokról beszélgettünk, fentről figyeltük az embereket, kielemeztük hibáikat, esetlenségüket, esetleg segítettünk nekik, vagy csak mi, onnan fentről javítottuk ki őket, mit, hogyan, hány méter. Mindenben az alap elvem az lett, hogy "Soha ne mondd, hogy soha!"

Mikor elértem a huszadik életévemet elkezdtem udvarolni Rosalie-nek, aki, ugyan csak két év múlva, végre hajlandó volt megcsókolni. Kitartásomnak köszönhetően egy percig sem adtam fel meghódítását, addig ügyködtem, tervezgettem, míg végre igent mondott, arra, hogy lesz-e a barátnőm. mások két év alatt elveszik szívük választottját, én meg csak egy csókot loptam ennyi idő alatt.

Rengeteg lány bepróbálkozott nálam, miután a Földre kerültünk, hogy a héroszokat irányítsuk, kiképezzük, fejlesszük. Szinte minden második hölgy utánam koslatott, de én ugyanúgy bántam velük, mint a fiúkkal. Hűvösen, csak a lényeget, hogy tanuljanak, így egy kis idő múlva végre belátták, hogy nálam nincs esélyük. Rosalie ebben az időben megszállottan figyelt, csak azért, hogy bármi jelet találjon arra, hogy megcsalom, és még többet szenvedjek. Bár remek edzés, az tuti, de eddig csak életembe három csókot kaptam tőle, pedig már öt éve járunk.



Valami, amit még el szeretnél mondani?
Rosalie-val járok


A hozzászólást Randall összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 25, 2010 10:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
 
Randall
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rosalie és Randall sátra
» Rosalie és Randall vendégszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heros world :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: Hérosz vezetők-
Ugrás: